Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipad "a szerver identitása...

Ipad "a szerver identitása nem megfelelő" ezt írja ki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos az történt ,hogy a kishúgom játszott egy cooking fever nevezetű játékkal az ipad-emen, és meg akarta hack-elni,hogy több pénzt kapjon , talált a neten egy honlapot amire ráment és megnyomott valami hack now gombot , es ezután az ipad-em nem csatlakozik a wifihez, illetve ha megnyitom az internetet vagy akármit, azt írja ki,hogy a szerver identitása nem megfelelő!

próbáltam teljes visszaállítást csinálni,de kéri az apple ID jelszót, viszont nem fogadja el ,pedig biztos,hogy helyesen írtam be , mert az iphone elfogadja !

Mit tegyek ? elvittem istyle-ba azt mondták csináljak egy teljes visszaállítást és ennyi, de nem csinált semmit az ipad .

Segítsetek kérlek , olyan mintha egy hamis ipad lenne !

Köszönöm előre is



#vírus #hacker #Apple #iPad #iPhone #csatlakozás #károkozó #szerver identitása nem megfelelő
2017. febr. 20. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm holnap felhívom őket, bízom benne,hogy tudnak segíteni .

Azóta sikerült újra tennem és egy ideg jól működött ,de újra nem támogatott szervereket ír ki !

2017. febr. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!