Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Visszahallom a saját hangomat...

Visszahallom a saját hangomat fülesen, mikrofon a hiba, vagy a beállításokban van valami?

Figyelt kérdés
Mikrofonom kb pár héttel ezelőtt lett véve működik simán skypon ,de pár napja visszhangozni kezdett teamspeaken, win 8at használok olvastam,hogy a figyelést ki kell kapcsolni ki is vettem de ugyanúgy visszahallom a saját hangomat,állítottam a hangerőn ,érzékenységen nem változtatott...

2017. febr. 20. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
windows hangbeállításoknál lehet kikapcsoltad a megfigyelést, de lehet másik driverben még be van kapcsolva, csekkold le azt is
2017. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hominida ***** válasza:
Bemenő csatornaként valószínűleg bekapcsolva maradt egyszerre a mikrofon és a Windows keverő is.
2017. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez mennyire hiba,de fejhallgatót használok és hangszórónak jelzi ,pedig a füles van bedugva abba hallom a hangokat . [link]


Hangosabb játék hangokat is érzékel azokat is visszahallok


mikrofon része : [link]

2017. febr. 20. 22:02
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. febr. 20. 22:04
 5/8 Hominida ***** válasza:
Nézd meg itt is: [link] . Ha egyszerre hallgatod a mikrofon bejövő hangját és a készülő felvétel monitorhangját a keverőben, akkor az visszhangozni fog.
2017. febr. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Képet nem lehet megnyitni.Tudsz küldeni másikat?
2017. febr. 21. 07:12
 7/8 Hominida ***** válasza:

Már megint egy oldal, ami lerohadt.


[link]

2017. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült,most jobbnak tűnik.Nem rég raktam fel a win8at és az elején volt olyan hogy Fejhallgató ,az nem volt elérhető mert végig a hangszórót mutatott,de fejhallgató volt bedugva azt szeretném valahogy visszahozni mert tudtam azon állítani a mélységet és a mostani beállításokkal nem tudom és eléggé szar a hangzása a zenéknek meg a játékban is... valami ötlet?


[link]

2017. febr. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!