Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet e baja egy videókártyána...

Marikaháp kérdése:

Lehet e baja egy videókártyának attól ha működés közben hozzáérek a kezemmel? (nem a ventilátorhoz csak simán a hátlapjához.

Figyelt kérdés
Játszottam egy két órát és meg akartam nézni ,hogy a vidikártya mennyire melegszik. kb szétégette a kezemet de megnéztem, hogy normális jelenség. Az a kérdés: lehet-e baja attól ha hozzáérek ahoz az oldalához amelyiken a sok ki s smd ellenállás kondenzátor meg egyebek vannak? mert ugye bár az emberi test vezető valamilyen szinten. És amikor először hozzáértem egy kicsit bezúgott más hangon de amikor másodjára néztem meg akkor semmi sem volt. Van okom idegeskedni? nagyon szeretem ezt a gépet és nagyon féltem mert most kaptam és szokásom az ilyen apróságokon őrlődni. köszi mindenkinek !

2017. febr. 20. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lett gond akkor eztán már nem fog előjönni, de máskor azért ne nagyon èrintgesd. Nagyon jó amire gondolsz, pontosan ezért gyártanak antisztatikus csuklópántot és hasonlókat.
2017. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. febr. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!