Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gép a...

Miért nem ismeri fel a gép a telefonomat?

Figyelt kérdés
A telefon egy huawei p9 a gép egy i5-ös laptop 3.0 és 2.0-ás usb portokkal, semelyik portban sem tudom megnyitni a telefon tárhelyet. Érzékeli a mobilt hiszen tölti. Más eszközöket felismernek a portok.

2017. febr. 25. 20:48
 1/7 Kránitz Ádám ***** válasza:
36%
A telón kell engedélyt adni az USB csatlakoztatás után, hogy a gép belenézhessen az adataiba.
2017. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, ez eleinte még működött, ugyan az értesítési sávba feldobta hogy usb háttértár vagy csak töltés opciókat, de már nem, felteszem és alapból csak tölt és ennyi. A beállításokban meg nem találtam semmit..
2017. febr. 25. 21:10
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Nekem a P8Lite telón van egy program de szerintem van jobb. A Windows Media Player 11 kezeli az androidot, tedd fel azt. Utána teló rákapcsolása és feldob a Windows egy ablakot ami WMPlayeres kezelésű és mutatja a mappákat a telón. Utána másolgatsz amit szeretnél.


Windows:

[link]

megnyitva.

[link]

és a teló mappái:

[link]

[link]


Vagy a telón a kezelőprogi:

[link]



Vagy a magyar használatit töltsd le innen ha nincs meg:


- írd be a keresőbe: huawei p9

- majd kattints a: HUAWEI P9 Lite Felhasználói útmutató(VNS-L21, 01, Hungarian)-ra (gondolom ez az, csak ne a gyorsútmutatót töltsed)

- elején a tartalomjegyzékben: Adatok átvitele / Adatátvitel a telefon és egy számítógép között (8.old.)

- ha nem telepíti az illesztőket nézd meg sima intézőben ha csatlakoztattad, lehet mutat egy új meghajtót amiből csak pár mappát mutat, de lesz benne egy HiSuite nevű átviteli szoftver amit telepítsél. Nekem P8Lite van és így volt.


[link]

2017. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ja! Ha az neked már működött engedélyezős módot szeretnéd akkor Beállítások / Biztonság /

- HDB engedélyezése a HiSuite számára

és

- A HiSuite HDB jogosultságának visszavonása.


Visszavonhatod és újra engedélyezed a jogosultságot majd a telón is megjelenik egy rákérdezés.


+ nyilván az usbt is okézzad...

2017. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:

Még valami. :) Engedélyezd az USB hibakeresést.


Beállítások / Fejlesztői lehetőségek (valahol alul van) /

- Fejlesztői lehetőségek OK

és

- USB hibakeresés


Az előbbieket kikapcs (fájlátvitel és a két HDB is) majd teló kikapcs bekapcs...


A telefonon is megjelenik egy felugró ablak okézd le.



és jól jöhet [link]

2017. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget! :)
2017. febr. 26. 07:53
 7/7 Conwy válasza:

Szia! Én is ezzel a problémával szembesültem az elmúlt időszakban csak P8-al, de találtam egy megoldást és az óta nekem tökéletesen működik! Szerintem P9-en is fog! Egy próbát biztosan megér! Ezt a kódot beírod a tárcsázóba: *#*#2846579#*# majd ezt választod és jó lesz: 2.USB Port Settings/HiSuite Mode

Remélem sokat segítettem! :)

2017. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!