Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri gamer laptopot 3 évi...

Megéri gamer laptopot 3 évi részletfizetésre venni?

Figyelt kérdés
Nem fog az idő lejártával már elavultnak számítani vagy ilyesmi?

2017. febr. 26. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Abban a pillanatban elavul, ahogy megveszed.
2017. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Megvenni se. Ha játék, akkor desktop.
2017. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló mondja. Asztali gép. Fele annyiból erősebb. Később bővíthető.
2017. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem éri meg,már az első év után pénzkidobásnak fogod érezni(mert az is)Laptop 2x annyiba fáj mint egy azonos teljesítményű asztali gép.
2017. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
a gépet nem tudja részletre venni ha csak nem valami gagyi előre rakott oldalról veszi a gépet ami akkora lehúzás nem beszélve a minőségi tápról , gagyi videó kártyáról , ratyi házról és sorolhatnám a kuka össze tevőket ilyen gépnél amit részletre lehet venni . Ha segilybűl nem jön ki más akkor a laptop jobb alternatíva mint egy kukás megbízhattlan gép . HA van legalább 130 ezer kp-d akkor egyértelműen asztali.
2017. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

1. mennyi az össz értéke a notinak

2. mennyit kell havonta fizetned.

3. pontos notebook név.


Megérni nem éri meg a lakás hitelen kívül semmi más részlet fizetés, mert azt a 20-25 milliót nem rántja ki a többség a farzsebéből.


Ahogy írták asztali jobb, de ha 3 évre akarsz részletet fizetni, akkor gondolom nincs így nélad 150 ezer, vagy egybe vennéd a notit.


Szerintem nem éri meg, de ha nincs pénzed rendes asztalira akkor marad ez.

2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6:


Hollandban élek. Átlagban 900-1000 euro a havi jövedelmem. Több, mint a fele elmegy lakbérre meg élelemre. 7 éve vettem egy emachines laptopot úgy 300 euróért a Media Marktban, ez volt a legolcsóbb, akkor azt néztem, hogy minél alacsonyabb áron jussak hozzá. Már elég sok gond van vele, szerintem idő kérdése, hogy mikor adja meg magát. Mivel szobát bérlek -és ez még egy pár évig tuti így lesz- nem igazán tartanám praktikusnak asztali gépet venni, hely szűke miatt.


Kérdéseidre a válaszok:


1: Eredeti értéke 989,10 euro. Ha a 3 éves részletfizetést választom, akkor ebből 1.164,60 euro lesz.


2: Havonta 32,35-öt kell perkálni. Efölé nem igazán mennék.


3:ASUS ROG Strix GL553VW-FY089T


Ezt is a Media Marktban venném, ha ez fontos.

2017. febr. 26. 16:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Keress penztarcabaratabb lapost. A Rog szeria is olyan mint az Ajfon, jonak jo, de nem annyira mint amennyibe kerul. Fel evig csak a rajra levo logot fizeted.
2017. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7: Még ezt nézegettem, de utánaolvasás után arra következtetek, hogy nem vinne minden játékot megfelelően:


[link]


Szerintem ennél olcsóbban nem nagyon találnék játékra való laptopot, meg nem is lenne érdemes, mert ugye van az a mondás az olcsó hússal meg a híg lével. Vagy tévedek?

2017. febr. 26. 17:23
 10/19 anonim ***** válasza:

a gtx960m az kb gtx 750ti szint asztali gépeknél, ez már most mediumra is éppen elég. Mire lejár a 3 év már low-ra max ha jó lesz. Viszont ennyi pénzért 970-et nem adnak sajnos.


Ez ilyen dolog, a notebooknál kis helyre kell belezsúfolni sok mindent, ezért drágább.


Nem vészes az a rog se, amit kinéztél.

2017. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!