Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo thinkpad T420 laptop,...

Uborkka kérdése:

Lenovo thinkpad T420 laptop, hátul a memória mellett van egy kis elektronika, akkora mint a ddr 3 as memória. Két vezeték megy rá Az enyémből hiányzik. Youtoubon láttam, hogy benne kellene lenni, Mi lehet az? Amúgy a gép rendesen működik. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Thinkpad T420 i
2017. febr. 27. 16:20
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
A Wi-Fi adapterre gondolsz? Működik a Wi-Fi a gépbe? Ha igen, akkor lehet USB -s.
2017. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Illetve ha az adapter benne van, csak az antenna kábelek nincsenek rajta, akkor lehet így gyenge a jel.
2017. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha két vezeték megy rá akkor WLAN vagy WWAN.
2017. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
wifi tökéletes ,két vezeték megy rá!! ezen a linken látszik: https://www.youtube.com/watch?v=9dhW1nmAwXo&t=231s
2017. febr. 27. 21:43
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Bocs, akkor nem értem a problémát.
2017. febr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval az enyémben nincs ott az a memória melletti akármi,(mint a videón),csak a két vezeték.Azért érdeklődtem,hogy tudja-e valaki,hogy mi az???
2017. febr. 28. 16:31
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Az a wifi adapter helye. Mint mondtam. De akkor hogy működik mégis a wifi a gépeken? Külső adaptered van?
2017. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!