Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új kontroller nem múködik...

Új kontroller nem múködik jól? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy új kontrollert pc-hez a régi mellé!Az újat felismeri viszont a játékok nem reagálnak rá!A régi kontroller pedig jól működik!Windows 7-em van és speedlink thunderstrike kontrollerről van szó.

2017. febr. 28. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb játék csak az Xbox 360/Xbox One kontrollert ismeri fel. Meg lehet próbálni külső szoftverrel, játékokhoz profilt beállítani, de az sem garancia.


Ha még nincs 14 napja, hogy vetted, vidd vissza és vegyél egy Xbox 360 kontrollert. Esetleg Steam kontroller.

2017. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na hát igen a steam kontroller vagy az xboxos aért nem kell mert drága egyrészt másrészt meg nem használom olyan rengeteget
2017. febr. 28. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
~2000 forintból vehetsz noname kínai Xbox-kontrollert. Én ilyet használok 3 hónapja és eddig minden játék felismerte és a rendszer is Xbox360 kontrollernek látja.
2017. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj x360ce emulatorral megoldottam de köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!