Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapnál van olyan hogy...

Alaplapnál van olyan hogy maximum videokártya méret támogatás? (nem integrált, hanem plusz kártya)

Figyelt kérdés
Van egy MSI B150M BAZOOKA alaplapom. Arra lennék kíváncsi, hogy a RAM-okhoz hasonló megkötések vannak-e a videokártyákkal is. Pl. Egy alaplap max 32 GB RAM-ot támogat. Ugyanilyen kikötés van videokártyára is az alaplapoknak? Keresgéltem fórumokon, gyártói oldalon, de semmi információm nincs erről. Szerelő sem tudta igazán megmondani. (Egy 8 GB-os VGA kártyát szeretnék venni, a meglévő 4-es helyett.)

2017. márc. 14. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2017. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Max az, hogy a csatoló nem 3.0, hanem 2.0!Szóval lasabban megy át rajta az adat!De nincs ilyen max méret kikötés!
2017. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remek...

Köszi a gyors válaszokat!

2017. márc. 14. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, de az szó szerint a fizikai méretre vonatkozik. Ugyanis előfordulhat, hogy egy adott videokari egyszerűen nem fér bele a gépbe..
2017. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mérettel rendben vagyok. Az előzőző kártyám is elég nagy, meg méricskéltem, szóval rendben lesz. Köszi a választ!
2017. márc. 15. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!