Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Mekkora a legnagyobb pendrive, amit FAT32-re tudok formázni Windows 7 alatt?

Kompatibilis kell hogy legyen régebbi eszközökkel, amik csak FAT32-t tudnak kezelni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: FAT32, pendrive, NTFS, exFAT, Windows 7, XP, Windows XP, kompatibilitás

03-21 00:29  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
32 GB
De vedd figyelembe, hogy ~4 GB-nál nagyobb fájlt nem tud kezelni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 03-21 01:05 Privát üzenet
AntZ nevű felhasználó válasza:

Külső programmal nagyobbra is tudodm mint 32 gb. Pl. EaseUS Partition Master Free 11.10:
[link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 03-21 09:54 Privát üzenet
Raynbowz nevű felhasználó válasza:

AntZ, köszi a linket. Már majdnem föladtam, mikor ide beestem. Win 10 alatt tudtam Fat32-re formázni, hibátlanul működik. Sajnos se az autóm, se az erősítőm nem fogad el semmi mást. Nálam nincs gond a 4GB-os fölső határral, mert zenéket raktam föl rá. Szuper. Üdv: Zsolt

# 3/3Időpont 05-28 11:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
NTFS-re akarom formázni a pendrive-ot. Tegyem?
Egy 250gb-os pendrive-ot ami alapból exFat-os formátumú, miért nem enged formázni egyáltalán NTFS-re? Megoldható? (több lent)
Új 32 gb-os Kingston márkájú pendriveot kell formázni használat előtt?
Le lehet formázni egy 16 GB-os pendrive-ot úgy, hogy 2GB-os legyen? Ha igen, hogyan?
Bedugtam a pendrive-omat a gépembe és azt irja ki, hogy formázni kell. Ilyenkor letöröl róla mindent? Ha igen, hogy lehet leszedni róla a dolgokat? Ha nem akkor nyugodtan menjek rá?
Windows 10 USB telepítőt akartam csinálni (rufussal). 90 valahány százaléknál megállt. majd amikor formázni akartam a pendrive-ot azt írta hogy írásvédett és sehogy se sikerült..

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu