Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdvözletem. Venni szeretnék...

Zsolteer kérdése:

Üdvözletem. Venni szeretnék egy Xbox one S-t. Wifi?

Figyelt kérdés
A kerdés az lenne hogy,van wifi az xboxon? Azaz rátudok az xboxon kapcsolódni a wifimre?
2017. márc. 23. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de általában nem olyan stabilak a wifi jelek, hogy folyamatosan élvezhető legyen úgy játszani, se xboxon, se semmin.
2017. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha értem.Pont ez a baj hogy itt nem olyan jo a wifi jel.legalabb is telefonon.
2017. márc. 23. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó erős wifi van már az Xbox S-ben 2,4/5,0 GHz 802.11 a/b/g/n, több rádiós. Én továbbra is vezetéken használom nagy részt mert egymás elleni multiban minden tizedmásodperc számít, de amúgy ha a routered bírja akkor lehet wifin is játszani meg mindent csinálni. A legnagyobb gond nem a gép wifijével van hanem az, hogy legtöbben olcsó szolgáltatói routert használnak vagy a legolcsóbbat veszik meg a boltban és azok bizony már néhány fallal nehezen birkóznak meg. Egy jobb játékra való router simán 30e forint körül van és még akkor is a vezeték biztosabb.
2017. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12mbvel töltök le wifiről.Maga a net/wifi erős.csak ugye van egy válaszfal.Szerencsére csak gipszkarton.remélem elég lesz neki a jel.Köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 24. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a sebesség az elsődleges probléma, a legtöbb játéknak elég pár 3-5Mbit/s sebesség hanem az hogy milyen stabil a jel és milyen nagy a válaszideje. Ezt általában miliszekundumban mérik. Tehát hiába van neked egy viszonylag gyors neted mondjuk fájletöltésre ami egy viszonylag igénytelen kapcsolat és nagy válaszidővel is jól működik, mert tök mindegy mennyire összevissza érkeznek az adatcsomagok.


Viszont videojátékoknál nagyon számít minden ezredmásodperc és ha elakadnak a jelek akkor a szervereken már "rég" megtörtént valami és te még nem látod. A komolyabb routerek ezért is drágábbak, mert a bennük lévő szoftver és elektronika igyekszik a lehető leggyorsabban feldolgozni a netről érkező jeleket, főleg az érzékeny kapcsolatokhoz tartozót pl videojáték.

2017. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!