Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R7 200sorozatú vga problem?

R7 200sorozatú vga problem?

Figyelt kérdés
No.Néztük a tv-n a filmeket meg minden.Jött egy re install,és azóta nem tudom beállítani,hogy tudjam a tv-n is nézni.A clon opcio sem müxik.Driver fel,és mikor bedugom a hdmi kábel,kész.Eltünik minden,csak a háttérkép marad,de tv-n sem jön be semmi.Az azonosítás is megtörténik,csak ép nem látom a 2 számot,mert a tv nem látni.Már dugdostam a kábeleket keresztül-kasul.semmi...:( Néztem minden félét. nativ,kiterjesztés,klon...(igaz azt szerettem volna de nem volt :(,de olyan sincs,hogy a tv kikényszerítése ha nem látja.Régen volt ati-m de nem ilyen volt a kezelő felülete.Nvidia után jött ez.Szal már bánom.Korábban is babrás volt a beállítása. 13.251.0.0. a driver verzio,a mostani,ami volt gyárilag a lemezen,ami hozzá van.17.2.1.-t szedtem le..:(az sem jóó. :( Mi a problem? Mit nem vettem észre?
2017. márc. 23. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros a leírás.

Ha bedugod a tv-t, akkor a monitoron marad csak a háttérkép, a tv-n pedig nem látni semmit, vagy megjelenik a háttérkép a tv-n, monitoron tudsz dolgozni de a tv-n nem azonosítja a 2-es monitort?


Kábel nem tört meg?

TV-n kapcsolóval át lett állítva HDMI kimenetre kézileg a fogadott jel?

Milyen op rendszerről beszélünk egyáltalán? Mi volt, mi lett? Az op rendszer minden frissítést felrakott a windows update-tel?

Pontosan melyik videokártyáról beszélünk milyen gyártótól? mert a 200 sorozat az lehet 240, 250, 260, 260x, ezen túl meg sapphire, msi, asus meg egy rakat másik.

Kártya BIOS-át frissítetted?

2017. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,csak a háttérkép látható a monitoron (ikonok,tálca nélkül),a TV-n semmi.Természetesen,ha kihúzom a kábelt azonnal látom a monitoron a dolgokat.Próbált azt is,hogy indulás előtt csak a tv kábelét hagyom bent,és a monitorét kihúzom.Így sem történt semmi.

Azonosít,de mivel nincs semmi a tv-n,csak a monitoron látható az 1 szám.Látja a gép,hogy a tv is rajta van, de nincs kép a tv-n.

Kábel nem mozdult semmit.

:) természetesen ki lett választva a tv-n a bemeneti jel forrása.

Win 7 32 bit volt,és lett.Sosem frissítem,mert a legkisebb zavaró jelnél format:C , és újra telepítés.De eddig ment minden rendesen.

Gigabyte ATI R7 250X

Nem frissítem a biosát,mert jól ment minden.(kép/hang a tv-n )Újra telepítés után jött ez a problem.

2017. márc. 25. 06:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam volna,de siker.A TV beállításoknál át kellett állítani az 1080p-t 1080i -re.Ezután minden szépen megindult mint régen.Erre az opcióra nem gondoltam.Köszönöm a segítési szándékot!Szép napot mindenkinek! :)
2017. márc. 25. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!