Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kap jelet a monitor?

Miért nem kap jelet a monitor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már egy ideje fennáll ez a probléma, nemtudom milehet az oka. (Talán mióta ujraraktam a win 7 et)

Na szóval. Amikor bekapcsolom a gépet, nem kap semmilyen jelet a monitor ugyanugy irja hogy no vga cable.

KB 30 szor ujraindítom, és akkor adja be ezt a cuccot:

[URL= [link]


A BIOS elemet is kivettem és visszaraktam. Nemtudom mit kéne csinálnom :/ A monitorba VGA kábel megy, a videókártyán egy DVI-D to VGA átalakító van. Talán DVI-I kábel segíthet? (Nincs HDMI a monitoron)



2017. márc. 28. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:

Gépem adatai:

AMD X4 A8 7600 3,1GHz processzor

Gigabyte GeForce GTX760 2GB GDDR5 256Bit videókártya

8 GB Kingston DDR3-1600MHz ram

ASRock FM2A58M-HD+ alaplap

Chieftec CTG 500w tápegység

Western Digital Caviar Blue HDD 1TB 64mb

2017. márc. 28. 15:00
 2/7 A kérdező kommentje:
Monitor egy DELL, többet nem tudok. 19"
2017. márc. 28. 15:01
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a monitor vagy az átalakító a ludas. Érzékeli, hogy korábban nem tudott elindulni és ezt ki is írja.

Mi a teljes konfig? (Tápot se hagyd ki).

2017. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A táp is ottvan, a hozzászólásomban, de a tápot elírtam. a Tápom pontos típusa Chieftec GPS 400
2017. márc. 28. 15:09
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Bár viszonylag jó minőségű táp, de én megpróbálnám egy másikkal is.


Illetve érdemes lenne letesztelni, csak IGP -vel (a diszkrét videokártyát kiszerelve.)

2017. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
IGP vel azért nem akarom tesztelni, mert ha rossz, akkor kb nemtudom bekapcsolni a gépet. Tápegységet nincs lehetősségem cserélni, nem veszek potyára 1 et
2017. márc. 28. 16:54
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Hát, ha semmit nem akarsz, vagy nem tudsz vele csinálni, akkor marad a szerviz. Mert bizony ez hardveres gond. És abból a fajtából, amire nem lehet egyértelmű választ adni a tünetek alapján, csakis teszteléssel lehet kiszűrni.
2017. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!