Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális ütemben feltelepíteni a (lenti paraméteres) számítógépemre a Win 7-et?

Figyelt kérdés

Annyira lassan fut a telepítés,hogy egyszerűen nem lehet kivárni.Az XP máris fent van,de a 7 nem.

MSI Medion MS 7318 alaplap,Core2Duo E6300 1.8 Ghz proci,2GB DDR2 RAM,NVidia GeForce PCI-E 4350 512Mb videokártya.


2017. márc. 28. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Maga a rendszer is jóval nagyobb, és a gép sem valami "húde dúrva".

Háttértár?

2017. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal tökéletesen tisztában vagyok én is,hogy nem egy i7-es procival szerelt gamer gépről beszélünk.Maradjunk annyiban,hogy ez nekem egy kis tartalék gépnek ell.A HDD kapacitása pedig WD SATA 500 GB.
2017. márc. 28. 22:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Helyesen:tartalék gépnek kell.
2017. márc. 28. 22:09
 4/7 Derwer ***** válasza:

Érdemes pendrive-ról telepíteni, nem optikai lemezről...

Amúgy megérné ránézni HardDiskSentinellel a háttértárra.

Esetleg memória tesztet is futtatni.

2017. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Egyébként csatlakoztatott PenDrive-val belenéztem a BIOS-ba,de a Boot funkcióknál nem hozott fel USB-s boot-olást.
2017. márc. 29. 16:22
 6/7 Derwer ***** válasza:
Esetleg próbáltad már másik lemezről?
2017. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen......Ez jutott nekem is az eszembe.Ráírtam másik DVD-re és már ok is.Mondjuk ez sem volt a leggyorsabb,de azért rajta van.
2017. márc. 30. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!