Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érintkezési hiba miatt nem...

Érintkezési hiba miatt nem indul a laptopom?

Figyelt kérdés

Már hetek óta alig akar bekapcsolni a laptopom. Azzal kezdődött az egész, hogy játszottam, majd játék közben volt hogy hirtelen kikapcsolt a semmiből. (Elég idegesítő mikor élő játéknál kapcsol ki...) Azóta pedig nem az, hogy kikapcsol, hanem be se kapcsol. Próbáltam úgy bekapcsolni, hogy a laptop alját egy ponton nyomni kezdtem (nem tudom miért, csak nem volt már több ötletem) és egy pontot megtaláltam, amit ha benyomva tartok, akkor a laptop bekapcsol és megy, de amint elengedem leáll, mintha nem kapna áramot. Levettem az aljáról a borítást, és megnéztem nincs-e valami kilazulva az adott ponton. Nem volt, de ennek ellemére kivettem egy kártyát, aminek a számára rákerestem és angol oldalon azt találtam, hogy Intel Memory vagy valami hasonló lehet. Kivettem, kifújtam hátha kosz ment bele, de amint vissza tettem úgy se ment. Egy pontot megtaláltam a kártya alatt (szerintem az alaplap lehet mert egy jóval nagyobb kártya), és azt nyomva bekapcsolt de elengedve a pontot kikapcsolt. Ezért gyanakodok érintkezési hibára.


Valaki tud valami megoldást?


Tudom első válasz az lesz hogy vigyem szerelőhöz, de igazat megvallva nem vagyok annyira anyagias ember, hogy 30-40 ezret kidobjak egy laptop miatt. Ha olcsóbban megcsiálják annak is örülnék, de nem tudom az árakat. Ha van itt egy informatikus annak örülnék a legjobban.



2017. márc. 31. 21:45
 1/2 CspCsj ***** válasza:
2017. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűsítem, hogy túlmelegedett és eleresztett valamelyik forrasztás, esetleg a Hűtőfelület rögzítése megsérült, elpattant. Ha túlmelegedett, akkor majdnem biztos, hogy a tokozás sérült, ez javítható, de nem olcsó mulatság, 10-15k.

Ha kell segítség, adok telefonszámot.

Milyen gépről van szó?

2017. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!