Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor hűtőt...

Milyen processzor hűtőt nézzek és honnan? ASUS B85M-GAMER alaplap és INTEL Core i5-4690 3.50GHz Processzor-ra

Figyelt kérdés

A gyári hűtő nem sokat ér... elég hogy ne melegitse túl egy 2013as játék...de egy bf1 alatt tojást tudnék sütni rajra lazán... tehát milyen hűtés ajánlotok?

(30000 körül?) A fölé már tényleg nem szeretnék menni ><



2017. ápr. 5. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Noctua NH-D14

Bár ez már inkább OC-ra ajánlott, szerintem a tiédre megoldható lenne olcsóbban is, pl. egy Be Quiet Pure Rockkal.

2017. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én CM 212 evot használok úgy 4-5 éve. Hűtött már i5, i7 most egy 8350et hűt munkás gépemben és tökéletesen megvoltam vele elégedve akkor is mikor még javában játszottam, nem kíméltem. akkor vettem 10ezerért, fölös a 30as kategória.
2017. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

10-15ért is kapsz olyat ami fagyosra hűti :D


én mugen 2-t használok 8 éve, de látott már amd-t, 775öt, i3-at, i7-et is, lazán elvan mindegyikkel.

2017. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tök jókat írtatok, én a coolermaster híve vagyok de többi is tetszet, a mugen 2-t nem találtam sehol ahol még árulják sajnos :c

Amúgy vízhűtés az mennyivel jobb? :O és biztonságos?

2017. ápr. 5. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

ott van a mugen 4, nézd meg azt is.



vízhűtés nem igazán számít, max ha durván tuningolni akarod a géped.

2017. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem atomreaktorra van szükségem csak hogy a mostani "elég jó" gépem ne gyullaggyon ki a Battlefield 1 alatt a 95 fokon kb amin izzik XD jó lenne 50 alatt tartani :D
2017. ápr. 7. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!