Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova érdemes helyezni a külső...

Hova érdemes helyezni a külső merevlemezt?

Figyelt kérdés

Vettem egy külső winchestert és rövid a hozzá tartozó kábel, így ha a HDD a géphez van csatlakoztatva, akkor meglehetősen szűkös azon helyek listája, ahová tehetem a merevlemezt.


A lista a következő:

- föld (padlószőnyeg)

- gépház teteje

- mélynyomó


Hová érdemes tenni ezek közül? Csak mert ilyenekre gondoltam, hogy a gépház tetején és a mélynyomón rezgés érheti, viszont a padlószőnyegen sem az igazi, hisz jobban porosodhat, szennyeződhet.


Jelen esetben mi lehet a jó megoldás? Idővel lehet kerítek neki helyet az asztal hátulján valahogy, de egyelőre csak a fentebbi lehetőségek játszanak.



2017. ápr. 19. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mélynyomó kivételével bárhova, mivel mágnes van benne. Gépház teteje pl pont jó.

3.5 vagy 2.5 a HDD?

2017. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, volt értelme írnom, így legalább ezt is megtudtam, a mélynyomót akkor kizárom innentől! A gépház tetején lesz akkor. :)


2.5-ös a HDD.

2017. ápr. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!