Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan jó processzorhűtő,...

Van olyan jó processzorhűtő, ami AM3+ és LGA1151-re is jó?

Figyelt kérdés
Keresgéltem, de alig találtam olyat, ami jónak is tűnik. AMD-m van, és később Intel-t akarok, viszont most venni szeretnék egy normális hűtőt, (jelenleg gyári hűtő van az rajta, és az borzalmas. hangos, alig hűt stb..) amit majd áttennék az Intel-re. Kérdés: Van olyan normális, jó hűtő ami hűt is, nem hangos stb.. max 25 ezerig?

2017. ápr. 20. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:
U.I.: egy CoolerMaster Seidon 240v watercooler-en gondolkodtam, nem tudom, hogy az mennyire jó.
2017. ápr. 20. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Te sem tudsz fogalmazni rendesen,ahogy a legtöbben itt.Számít a számítógépház,hogy milyen magasságú lehet max a hűtő.Ezenkívül számít a processzor is,amit hűteni kell,hogy milyen hatékonyságú legyen a hűtő.De léteznek jó vízhűtők is már a léghűtőkön kívül.Ezek még hatékonyabbak.De szerintem hiába írok ilyeneket,lövésed sincs a gépösszerakásról...


[link]


Itt olvasgass,és tedd fel a kérdéseket.

2017. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért nem lehet normálisan válaszolni. NZXT S340 házba szeretnék egyet. A fogalmazással nem tudom, hogy mi bajod volt, de egyáltalán miért kell belekötni? Érted a kérdést, vagy nem? Nincs sok "lövésem" a gép összerakásról, ezért kérdeztem, de ha már kérdezni sem lehet ezen az oldalon, akkor bocsi, törlöm is magam innen.
2017. ápr. 20. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:
És egy phenom II X4 965 processzorhoz...és a hűtőt majd át szeretném rakni egy i5 7600-ra.
2017. ápr. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!