Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha választhatnál születésnapi...

Ha választhatnál születésnapi ajándékot, melyiket választanád és miért: mobiltelót vagy tabletet? Milyen szempontokat gondolnál végig? Életkorral együtt érdekelne. Köszi.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen telefon és tablet. Egy iPad Air 2 tabletem van, nagyon szerettem, folyton azon csináltam mindent. Ez akkor volt, amikor egy Lumia 640-es, aztán egy Samsung Galaxy A3 telefonjaim voltak. Februárban vettem egy normális felsőkategóriás telefont, azóta az iPadet be sem kapcsoltam.


Ez csak az én személyes preferenciám, biztosan más máshogy gondolkozik, de én a telefont preferálom, ha nagyon jó fajta, egyébként tablet.


A tablet jó, mert nagy képernyője van, viszont a telefon folyton nálad van.


25 vagyok.

2017. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a keret, addig nem tudok semmin sem gondolkodni... :D Mert kérhetek én Samsung Galaxy S8-at, ha ezzel szemben 50.000 Ft a keret.


Az a baj hogy én csak a saját életem alapján tudok gondolkodni, nem a te fejeddel vagy élethelyzeteddel. Nem tudjuk milyen telefonod van, vagy van-e tableted. Ha valami őskori lelet szinten mozgó telefonom lenne, akkor azt kérnék. Ha a telefon alapvetően kiszolgál, akkor tabletet.


De nekem most egyik sem kéne, mert a telefonom kiszolgál, tabletre meg nincs szükségem, van 2 laptop a családban.

2017. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SimkoL ***** válasza:
100%
2.000 forintos eldobható telefont használok a mai napig is mert a telefonáláson kívül másra nem használom. Amíg fiatal voltam :) - most 53 - és dolgoztam igyekeztem én is megvenni a legmodernebbeket, de ma már nem kell. Egyedül a programozás a szórakozásom, arra alkalmatlanak a méreteik miatt - sajna már szemüveg kell a monitorhoz is -
2017. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Mivel árkeretet nem írtál, tényleg nehéz... de valószinűleg én egy telefont vélasztanék, nagy kijelzővel (mondjuk S8 :D de egy S7-tel is beérném, akár használtan is). Az alkalmas tartalomfogyasztásra, chatelésre, filmnézésre, de ezen felül telefonként is funkcionál. Soha nem vágytam tabletra. Komolyabb munkákhoz ott az asztali gép, böngészésre meg egyéb egyszerű dolgokra meg nem kell több egy jó telefonnál.


A tabletet egy túlméretezett telefonnak tartom, ami komoly munkákra még nem alkalmas (még ha hardverileg elég erős is, kényelmetlen rajta dolgozni), telefonnak meg már nagy. Kényelmetlen rajta írni, meg mindent. A három felhasználási módja, amiben látok fantáziát, a filmnézés, böngészés, és a játék (bár erre sem az igazi). De erre egy telefon is megfelel, szóval számomra egy tablet felesleges lenne.

2017. máj. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogy befolyásolja a választást a keret?

Mi van, ha

- 50 ezer forint?

- 100 ezer?

- 300 ezer?

2017. máj. 18. 18:10
 6/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
75%
Telefont vennék. 5-5,5 col teljesen jó tartalom fogyasztásra és mindig nálam van.
2017. máj. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is telefont vennék, legalább 5,5 colos kijelzővel. A Tabletnek az égvilágon semmi értelmét nem látom. Kényelmes használathoz nekem nagy, meg ugyan azt meg tudom csinálni egy normális telefonnal is egy 5,5 colos kijelzőn. Minden másra meg ott az asztali PC. :D
2017. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!