Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop megfelelne (alap)...

Akosszabo kérdése:

Ez a laptop megfelelne (alap) videóvágásra?

Figyelt kérdés

[link]

Fontos lenne számomra, hogy út közben is tudjak videókat vágni, és szeretnék egy nem annyira kis gépet erre a célra.


2017. ápr. 22. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen programban szeretnél dolgozni?

Premiere Pro-nak például nagyon kell laptop téren az i7. De még asztaliból is minimum egy erősebb i5.

2017. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, Premiere Pro CC-ben vágnék.
2017. ápr. 22. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:

16GB irnak ajánlottként , intel i7 proci ,

ezek noteszekböl válogass, dell vagy levono

[link]

2017. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen megfelelne, ne hallgass az itt lévőkre, szerintük egy videó megvágához neki se kedj 2db xeon, és 2db 1080 nélkül. Na meg persze 64gb ram is kötelező.....

Csak sokan nem bírják felfogni hogy az alap az nem a profi :) Bár úgy őszintén kicsit sokallom a laptop árát.

2017. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat/segítségedet! Esetleg tudnál ennél egy kicsivel olcsóbb laptopot ajánlani erre a felhasználásra?
2017. ápr. 23. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Használtál már egyáltalán Premiere Pro-t? Mert én nem csak a levegőbe beszélek... De hát te biztosan jobban tudod.


G4560, i5 2400, alapvetően egyik sem igazán marad el az i5 7200U-tól. A videóba egy szöveget beilleszteni is kínszenvedés volt mindkettővel. Több másodperces késéssel reagált csak. A másik finomság pedig a preview-ban jött elő. Tök mindegy, hogy a minőséget mire raktam, pár másodperc után eszméletlen mód akadt. Tehát még azt sem tudtam rendesen megnézni, hogy a képi anyag jól passzol e...

2017. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!