Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vegyek?

Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

A processzorom már megvan (AMD Ryzen 5 1400 cpu), de nem tudom miféle komponenseket érdemes venni hozzá...(sajnos nem nagyon értek a számítógépekhez) Ezért arra kérlek titeket, hogy a legjobb tudásotokhoz mérten segítsetek összerakni nekem egy jól mûködô masinát!

Amire szükségem van még: tápegység, grafikuskártya, alaplap, memória


Az összeg amit költenék rá: 180-200 ezer forint!


Válaszaitokat köszönöm elôre is!



2017. ápr. 23. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a pénz processzorral együtt vagy nélküle értendő?
2017. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem írtam oda. Mivel a processzort már megvettem, így az összeg nélküle értendô!
2017. ápr. 23. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos komolyabb kártya nem jön ki a keretből(a legolcsóbb 1070 50 ezerrel drágább), ramon lehetne kicsit spórolni de nem érdemes, a ryzen tud mit kezdeni a gyorsabb ramokkal, alaplapból meg igazából mindegy, a legolcsóbb b350 lap tökéletesen megfelel(egyedüli kivétel ha SLI t akarsz, ahhoz X370 es lap kell, de gyanítom nem ez a helyzet). Vehetsz 480 helyett 1060 at is ha inkább ahhoz húz a szíved, rosszul nem jársz egyikkel sem(de véletlenül se vezessen meg az olcsósított változatuk, van 480 4gb, és 1060 3gb, ezek számottevően olcsóbbak mint a 8 és 6gb s modellek, viszont a 480 4gb lassabb memóriát kapott, az 1060 3gb meg kevesebb számolóegységet, NEM csak a vram mennyiségében térnek el).

2017. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!