Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i5-2500K processzor...

Intel i5-2500K processzor húzáshoz tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy Intel i5-2500K processzort szeretnék húzni kicsit a mai játékokra való tekintettel, de nem igazán van ebben tapasztalatom.

Az alaplapom egy Asus P8Z77 V-LK, a hűtőm pedig jelenleg egy Cooler Master Hypert TX3 EVO.

Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata, esetleg ismer egy megbízható (akár angol nyelvű de magyar preferált) guidet a procedúra lebonyolításához? Továbbá az a hűtő ami most van elég, vagy érdemesebb beszerezni egy jobbat? Amennyiben az utóbbi, ti mit ajánlotok 10K felett és alatt? Bár 15K-nál nem nagyon szeretnék többet költeni ha nem muszáj(tudom olcsó húsnak híg a leve).

Előre is köszönöm



2017. ápr. 29. 11:33
 1/4 MGéza ***** válasza:

Új tápot ennyiért húzáshoz? Hát olyan nem nagyon van. Persze, neki lehet álli Chieftec Force táppal is, csak könnyebben lesz rossz vége. Ha valami ide kell, akkor az egy minőségi darab, ilyet használtan tudok ajánlani:

[link]

Húzás szorzó állítással tudod legkönnyebben csinálni, ha nem nagyon értesz hozzá. Magfeszültséget kell emelni akkor, ha nincs BIOS post, elszáll a win töltés közben, teszt közben instabilitás van. DE! Ezzel a hűtővel nem fog olyan szintre jutni, hogy szükséged legyen feszemelésre.

2017. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,


Hűtő alatt a processzor hűtőt értem. A tápom egy jobb minőségű coolermaster 750W, ami annó mikor összeraktam a gépem (kb 3-4 éve) olyan 40K körül volt(a pontos típust nem tudom megmondani mert melóhelyen jött rám az inger, hogy utána nézzek/kérdezzek a dolgoknak), szóval nem hiszem, hogy avval gondom lenne. Amúgy a cél 4,5 Ghz lenne, ehhez tudsz adni beállítási tippeket, hogy mit mennyire állítsak? Előre is köszönöm.

2017. ápr. 29. 12:51
 3/4 Bandi1214 ***** válasza:
Hát ezzel a hűtővel nagyon ne húzd meg a procit. Nekem vízhűtővel 4.5ghz 70°c (i7 6700k nzxt kraken x61)
2017. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksa köszi szépen a segítséget.
2017. ápr. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!