Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egész gépházat vissza kell...

Az egész gépházat vissza kell vinni vagy elég a vezetéket? (Zalman R1)

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy Zalman R1-es házat (nincs 2 hete) és történt egy olyan, hogy CPU hűtő cserénél mikor húzogattam ki a vezetékeket az alaplapból, az USB 2.0 vezetékét nem a fejénél hanem a vezeték résznél húztam meg és 2 szál kiszakadt a tövéből (eddig a legócskább, legsilányabb minőségű háznál sem történt ilyen, egyszer sem...) ergo ugrott az előlapi 2 db USB 2.0. Ilyenkor az egész házat vissza kell vinni garanciába, vagy elég csak azt a vezetéket és a garanciajegyet? Iponban vásároltam, még 2 év jótállás van rá. Vagy buktam az egészet, elszállt a garancia mondván, hogy "fizikai sérülés"? Mert ugye gondolom arról ők nem tehetnek, hogy silány sz*r "minőségből" rakták össze a házat...

2017. máj. 2. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nemhiszem, hogy erre vállalnak garit, de próba cseresznye.
2017. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ilyen esetekre kéne. Egyébként mi más történhet egy házzal amire garancia kell? Elhajlik magától vagy mi? A választ köszönöm!
2017. máj. 2. 19:44
 3/7 Kránitz Ádám ***** válasza:

De neked is lehetne annyi eszed, hogy nem a sérülékeny hangyaszőr vastagságnyi kábelt ráncigálod, hanem a műanyagnál...


Sebaj gyerek, remélem jól az arcodba röhögnek, hogy "nem-nem, ez a te tudatlanságodból ered ezért nem esik garancia alá."

2017. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha kicsit belegondolnál, hogy alapból alsótápos ház + bele a vga s a vga s a táp közötti 10 centin próbáld kiügyeskedni a lapból a vezetéket a kezeddel -ami mellesleg nem apró- s sok is a táp vezetéke, nincs helyed normálisan egy csavart meghúzni nemhogy egy vezetéket ki ami mellett még 6 másik van...köszi a segítséget.
2017. máj. 2. 20:07
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor áruld már el, hogy eddig a 10+ év alatt ahány házat szereltem (még a legócskább legsilányabb 100 forintos házakat is), miért nem történt egyiknél sem ilyen? Talán a túlzott minőség miatt, igaz? Ülj le, megbuktál.
2017. máj. 2. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én például ilyen esetekben érfogot használok.
2017. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha sikerül megoldani a problémát, legközelebb én is körültekintőbb leszek az ilyen "minőségi" házakkal.
2017. máj. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!