Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Muszáj újra telepítenem a...

Bazsiniko8 kérdése:

Muszáj újra telepítenem a gépem egy alaplap és processzor cserénél?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták hogy elég frissíteni.De néztem egy videót ahol egy Asus Strix 100K-s alaplapot meg egy I7 6900K-t tettek be és ott nem tették újra mert hogy az alaplap már okos.Nekem jellenleg egy FX 4100 és egy Gigabyte GA 970A UD3 van de cserélem egy I5 4590 és egy Asus H97M-A-ra

2017. máj. 5. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Windows 10!!
2017. máj. 5. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha működik akkor nem kell.
2017. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ajánlott újra rakni, mert más a BIOS a két lapnál.

Ez kb olyan hogy Budapesten egy Bécs várostérképpel próbálsz közlekedni. Vagy összejön, de inkább nem.


Ettől függetlenül valami csoda folytán mehet rendesen, de ha véletlen szerűen kék halált kapsz, összeomlik a program hibaüzenet nélkül, nem indul el, nem lehet telepíteni stb. dolgokat tapasztalsz, akkor újra kell húzni a gépet.

2017. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem csak hogy a bios, de az alaplai driverek is.. illik ha nem akarsz egy szar bughalmazt
2017. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
processzor cserénél nem lenne fontos, de így hogy alaplap is cserélve volt (értelemszerűen, mert más foglalat ugye) ezért ajánlott. nem KELL, mert működhet így is, csak egy később szenvedéstől kímélnéd meg magad, ha mégsem.
2017. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha AMD-ről Intelre váltasz, akkor ajánlatos újratelepíteni. Ha mondjuk Intelnél cserélnél egy újabb generációra, akkor nem feltétlen lenne szükséges.
2017. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben!
2017. máj. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!