Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy másik merevlemezt hogyan...

Egy másik merevlemezt hogyan tudok csatlakoztatni a géphez hogy beolvassa?

Figyelt kérdés
Egy régi gépem lemezén mentések vannak, le szeretném menteni erre a gépre, de ha átteszem azt hiszem a másik merevlmezen lévő windowst akarja futtatni, ami pedig nem kompatibilis ezzel. Itt 2 lemez van, de bármelyiket kihuzom nem jó. Valamiért azt a ismeretlen merevlemezt értelmezi úgy hogy onnan akarja futtatni a rendszert.

2017. máj. 9. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Amibios régebbi verziói előszeretettel csinálták ezt, hogy rádugtál egy új HDD-t és rögtön arról akart indulni, elfelejtve a korábbi beállítást. Ezért is utáltam az Ami-t és preferáltam az Awardot.

Szóval állítsd át a boot opciót miután betetted a HDD-t és kész.

2017. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor asztaliról, laptopra váltottam nálam is probléma volt. Egy ilyen csatlakozót vettem neten.

[link]

Miután lementettem eladtam 300Ft-al olcsóbban egy Facebookos csoportban, egyszer használtként. Mivel egyszer használtam :D

2017. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy csak azután dugd be a gépbe miután be bootolt a windows-od.

[link]

Egy pontosabb találtat, ilyet vettem.

2017. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok otthon az informatikai dolgokban annyira hogy tudjam a rövidítéseket :D
2017. máj. 9. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akor mondom konyha nyelven :D Bekapcsolod a gépedet. Miután tudsz nyitni start menüt, szóval tudod használni bedugod az USB-be a kábelt és annak végén a Winchestert. Észleli majd mint egy pendrivet. és tudod úgy használni! :D

Kaphatok zöld kezet ha segítettem? Köszi :)

2017. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen persze :D

köszönöm

2017. máj. 9. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!