Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Auchanos, Qilive Q8 notebook...

Gerle8903 kérdése:

Auchanos, Qilive Q8 notebook driverek?!

Figyelt kérdés
wanna cry vírus után teljes windows újra telepítés történt a gépen, és még a gyártó honlapján sem lehet megtalálni ezt a gépet, hogy milyen driverek vannak benne, semelyik driver kereső nem ismeri fel a videókártyát és a hangot. Intel Graphics HD videókártya elvileg, de eddig akárhányat próbáltam nem nem megy!!! AIDA64 sem segített semmit! Ha valaki tud segítsen
2017. máj. 17. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha intel van benne, akkor intel.com. Össze kell keresgélni a hw-khez a _gyártók_ honlapjairól a driver-eket, nem a forgalmazótól.
2017. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyártó nem írja, hogy mi van benne, az intel nem talál automatán semmit, manuálisan meg vagy 200-at kipróbáltam egyik sem megfelelő...
2017. máj. 18. 07:00
 3/5 anonim válasza:
Én annyit tudok, hogy Intel Atom Z3735F processzor van benne itt egy link a hivatalos oldalról ahonnan le tudod tölteni a drivert [link] (elvileg ez az) sok szerencsét! :)
2017. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Janika164 válasza:
Ezt a zip fájlt [link] letöltöd, kicsomagolod,innen frissíted a drivereket,és működik! Én is ezzel küzdöttem,ez megoldotta az összes driver problémát.
2017. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Janika164! Köszönöm!
dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!