Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen proceszort vegyek?

Milyen proceszort vegyek?

Figyelt kérdés
Eljött a proceszor update ideje eddig a gépembe egy pentium g3258 volt, de ez egy kicsit elavult és gyengének is mutatkozik. Nem tudom hogy álljak az amd khez mert pl haveromnak a10 valami régebbi szériás duruzsol a gépében 25k körül és neki maxon megy a gta lagg nélkül nekem meg normálon is laggol. Csak a proci lehet a baj mert minden más ott van a topon a gépemben. Köztük egy 1050ti 12gb ram ssdn van a játék is. Szeretném hogy kol menjenek a játékok ezért váltok. Tudtam gondolni az a10nek vmi 4ghz s moddel kb 40k vagy van az fx9590 esetleg az fx 8350 ezek egész jok ár aeány ürtékben a benchmark eredményeik alapján. Na itt a döntés hogy megéri e a felárat az intel. Ha intelt veszek mindenképpen ragaszkodnék a 1150es szlothoz mert akkor legalább nem kellene alaplap csere és beleférne az a kis felár gondoltam egy i5 4460 ra de.inkább vennék egy 4690 et nem tudom milyen gyártmányok kérlek irjatok roluk amit ti gondoltok. És ha vkinek valami más javaslata lenne ezeken kivül ne tartsa magában. (Rayzent nem veszek mert kell hozá alaplap is és ugy már nagyon drága lenne pl egy rayzen 5 1500x)

2017. máj. 17. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért csere előtt érdemes volna ránézni egy Afterburnerrel, hogy kb. mennyire fogja vissza a 1050Ti-t az a Haswell Pentium.


Mivel adott az 1150, így csere esetén preferált a 4460( HA-n megkapod, használtan 40 körül). Szerintem mind az FM2+, mind az AM3+ ötletedet offold :)

2017. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!