Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Tényleg ilyen erős egy integrált videokártya?

https://www.youtube.com/watch?v=KT5bJaH1nos

05-19 23:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Igen és a 7. generációs procikban a HD 630 még erősebb is picivel. Bár ezt erősnek nem nevezném, de régi játékokra vagy pár alacsony gépigényű játékra elég.
Ezért nem érdemes szerintem rx 550 alatt különálló videokártyára költeni (max. használtan).

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 05-19 23:40 Privát üzenet
Ahhoz képest erős, amilyenek az IGP-k régen voltak. Ez még mindig egy 8-10 éves, középkategóriás videokártya teljesítménye.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 05-20 07:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom laptopon (Lenovo IdeaPad 700-15ISK) beállítani azt, hogy ne használja az integrált grafikus kártyát a rendszer?
A HP Pro 6200 nevű alaplapban integrált vagy dedikált videókártya van?
Alaplapnál van olyan hogy maximum videokártya méret támogatás? (nem integrált, hanem plusz kártya)
Hogyan tudom a dedikált kártyámat beálltani főkártyának az integrált helyett? HP Pavilion dv6
Milyen videókártyát ajánlanátok ehhez a konfigomhoz?
Processzorba integrált videokártya mennyire jó, ha nem veszek külső videokártyát, mert nincs rá szükségem, nem terheli a processzort?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu