Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a videókártyám?

Tönkrement a videókártyám?

Figyelt kérdés

A gepem folyamatosan ujraindult magatol es miota kiszedtem a vga-t (msi gtx 760) azota egyszer sem indult ujra...


Most ez inkabb tap (fsp raider 550w) vagy vga hiba...?


Az meg jobban erdekel most,hogy a jatekon kivul lesz valami hatranyom,hogy nincs bent a vga...?

Most az i5-4570 prociba integralt hd graphics 4600 uzemel...

A kep sokkal homalyosabb,mint eddig...

Ez gondolom a vga kabel miatt van...Ezelott DP kabel volt a vga-ra kotve...

Rendeltem egy hdmi kabelt, ami majd remelhetoleg orvosolni fogja a homalyt...


Napi szinten hasznalom a photoshopot es a camtasiat kep illetve video szerkesztesre...

Ezeknel szamitani fog valamit a gtx 760 hianya,vagy nem...?



2017. máj. 20. 22:01
 1/2 nyamnyam5556 válasza:

Kérdés az hogy a videokártya behelyezése után indult a gép újra vagy előtte rendesen működött , mert ha behelyezés után indult újra a gép akkor lehet tápegység (kicsi a teljesítménye )ha már régebben üzemelt akkor videokártya hiba (általában kondenzátor hiba okozza ).

A hdmi kábel használata mindenféleképpen hasznos főleg ha a monitor tudja illetve van rajta hdmi csatlakozás .

A videokártya hiánya mindenképpen kihat a grafikus megjelentésre hacsak az alaplapi videokártya nem tudja azokat a paramétereket !!

2017. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A konfig oktoberben lesz 4 eves...

A vga meg a legelejen kerult bele, mikor osszeraktak a gepet...


Az ujraindulgatas tobb mint egy honapja kezdodott,aztan utana egy honapig egyaltalan nem csinalta...


Az utobbi napokban pedig megint elkezdte...

Minden nap ujraindulgatott bongeszes kozben..Olyan is volt,hogy egymas utan tobbszor ujraindult,amikor a win grafikus felulete meg be sem toltodott...Tehat nem terheles allatt csinalta...


2 napja kivettem a vga-t es azota megy stabilan,egyszer sem indult ujra...


A vga-t meg az elejen hasznalgattam jatekra,mar akkor is volt neha vmi kattogas jatek kozben...

Mostansag olyan kb. napi 5 percet ha volt terhelve kissebb videok szerkesztese es kepszerkesztes miatt...


A tap elmeletileg egy minosegi darab es a teljesitmenye boven eleg ehhez a konfighoz...

Inkabb az lehet,hogy valami elromlott benne a sok uzemora miatt es nem tud eleg wattot leadni hogy elbirja a vga-t,nem...?

2017. máj. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!