Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egérnél akárhogy tiltom...

Gamer egérnél akárhogy tiltom az egérgyorsítást, teszteléskor kisebb-nagyobb eltolódás marad mozgatásnál, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tiltottam már a vezérlőpultban, kipróbáltam a registry fixet is, valamint a csúszkát alap értékre, tehát középre állítottam, de nem jó. Teszteltem a mozgatást azzal a jól bevált technikával, hogy az egéralátétre helyezek egy könyvet, majd kinézek egy pontot, eltolom lassan jobbra, majd vissza balra, de mind gyors és lassú mozgatásnál is eltolódás tapasztalható, tehát soha nem ugyanoda érkezik vissza, ahonnan kiindult. És ezt nem pixelpontosan kell érteni, de van, hogy jó 2-3 centit is beljebb, vagy előrébb van a kiszemelt ponthoz viszonyítva. Ez mind Desktop környezetben, mind FPS játéknál ugyanaz. Win7 x64-et használok. Létezik, hogy innentől kezdve a Gamer egeremnek nem minőségi a szenzora? Amúgy ez egy MS gaming shooter mouse, ami fél éves, és 3,5k-ba került akkor.

2017. máj. 22. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gamer egér? Azért mert világít? Egy egér nem attól lesz jó, hogy szivárványszínekkel kisüti a retinád és a nevében benne van a 'gamer' jelző. Ez az egér szimplán vacak, ennyi az egész.
2017. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utólag beláttam én is, és tudom, hogy ez egy alsó kategóriás vacak, csak érdekes, hogy lassú, monoton mozgásnál sem képes ugyanabba a pontba visszaérkezni. Még megértem, hogy a nagyobb rántásokhoz minőségi szenzor kell, de egy lassú mozgást azért lekövethetne pontosabban is. Ezek szerint az egér gagyi. Nem a színe miatt vettem, csak kellett valami, aminek kicsit jobb a reakcióideje, és gyorsabb rántásoknál sem akad ki a szenzor. Erre ez is megfelel, csak ez a mozgás pontatlanság most kicsit zavar így fejben.
2017. máj. 22. 21:54
 3/3 anonim válasza:

Ofset hibának hívják, ahogy az előző hozzászóló is mondta, az egér vacak. Én a helyedben visszavinném amíg még van garancia vagy amíg vissza tudod cserélni....

Ebben az árkategóriában javaslom a Trust GXT25-eset, szerintem nagyon sokan ismerik, és nekem csak jó tapasztalatom volt vele(több is volt nekem), illetve a hamának a Urage szériáját.

2017. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!