Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom feloldani a...

Hogyan tudom feloldani a híváskorlátozást?

Figyelt kérdés

Az a probléma állt elő, hogy a telefonomban (sony ericcson xperia x10 mini pro) a hívásbeállítások / híváskorlátozások menüben nem lehet átállítani az opciókat, mert kódot kér, de a doboza már nincs meg, tekintve, hogy 5 éves telefonról beszélünk. Amikor külföldön vagyok hiába van a roaming bekapcsolva nem tudok haza telefonálni, illetve ezeket a beállításokat nem lehet átállítani, mert váratlan hálózati hibát ír a készülék.

Voltam bent a T-mobile-nál ma és azt mondta az emberke, hogy a neten keressek rá egy gyári 4 jegyű kódra, mert ő nem tud segíteni, meg ráadásul mivel a doboz már nincs meg abból se tudom kihámozni, de nem találok sehol.

Kérlek adjatok valami tanácsot, mert megyek ki ismét külföldre és jó lenne, ha tudnék telefonálni.



2017. máj. 25. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
0000 vagy 1234
2017. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!