Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a winchester teszt valós?...

Ez a winchester teszt valós? Tényleg csak ennyi különbség van a kettő között? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A Black valamivel gyorsabb és tartósabb is, az más kérdés hogy átlag felhasználónak nem éri meg a felárat az Blue-hoz képest.

Ezen kívül megegyezik a 2.

2017. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tartósabbnak a Black-et nem mondanám, mivel nekem 1 év után meg adta magát, folyamatosan jönnek elő rajta szektor hibák (jelenleg is az van a gépben, örülök h még működik) A mi a tesztben van Black, jelenleg az van nekem. Azért kérdeztem a különbségről, mert venni akarok másikat, és a Blue jóval olcsóbb. De ha annyi a különbség a kettő között mint ahogy a teszt írja, akkor a Blue lesz a választás.
2017. máj. 26. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg egy gyári hibást fogtál ki, mint írtam átlag felhasználó szemszögből jobb választás az EZEX.
2017. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sok tizezer ember altal mer atlag benchmark, a teszt nagyon rossz szo ra. Esetleg red-el is szemezhetsz meg, azok a consumer kategoriaban a hosszutavon megbizhatonak reklamozottak.
2017. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

A sebesség már nem lényeg. És fejlődés sem várható, mert itt az SSD. Azzal meg egyik sem tudja felvenni a versenyt.

Szóval aki gyors rendszert akar, az úgyis SSD -t vesz. A vinyók már csak adattárolásra valók. Így nem a benchmark -okat kell nézni, hanem a lényeg hogy hosszan és megbízhatóan működjön.

2017. máj. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lett kiemelve, a kérdést megválaszoltuk.
2017. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!