Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 280Wos tápegység elég...

Egy 280Wos tápegység elég lesz ehhez a konifghoz?

Figyelt kérdés

Ez a mostani konfigom amit egy 280Wattos tápegység hajt. ( A márkáját nem tudom)


Proci: Intel Core Duo 2 2.7Ghz

Videókártya: Jelenleg nincs a gépben de a Speecy ezt írja: Intel q37 Express lapkészletcsalád (lenovo)

Alaplap: Lenovo Lenovo LGA 775

Ram: 2Gb ddr2


Én egy ilyen gépet szeretnék összeállítani:

Asrock FM2A68M-HD+ alaplap

AMD A10 7700K proci

4x2 Gb 2400 Mhz RAM


Ehhez is elég lesz még a 280W-os tápegység?



2017. máj. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egy Delta vagy FSP beles Brand táp lesz, nézd meg hogy minden szükséges csatlakozó rajta van ami szükséges mert az egyedi tápok többsége ilyen szempontból elég hiányos.

Bőven elég lesz az a táp.(még egy tápellátás nélküli VGA is belefér később)

2017. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég lehet, de nem éri meg fm2re építeni, inkább lga 1151re építs, ahhoz is vannak olcsón processzorok és továbbfejleszthető
2017. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha értem köszi! akkor mondanál esetleg egy jó lga1151-es konfigot? 55 ezerért naggyából. hdd,ház,tápegység,dvd író stb. nem kérek mert van ugyebár :)
2017. máj. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!