Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya! Jól érzékelem,...

Videokártya! Jól érzékelem, hogy hasonlóan a memória áraknál történt emelésekhez képest most a Videokártya árak is kezdenek elszállni? Vagy ez csak pillanatnyi dolog pl.euro árfolyam miatt?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 15:23
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Jól érzékeled. Én is nézek ,hogy WTF.
2017. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Főleg az AMD árak, a készlethiány és a bányászőrület miatt. RX 560 és Fury között momentán nem kapható semmi, max. régiek.


Nvidia árak nem nagyon változtak, egy 3 gigás 1060-at ugyanúgy megkapsz 60 körül, mint pár hónappal ezelőtt.

2017. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A belépőszintnél (RX 460, 560, GTX 1050Ti) én pont azt látom, hogy egyre olcsóbbak, inkább a középkategória drágult meg, de szerintem leginkább készlethiány az oka.
2017. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a bányászőrület? Már annyi helyen hallottam....
2017. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

#4 Tudod bitcoint azokkal a kártyákkal éri meg bányászni amik e legjobb számítás/fogyasztás aránnyal tudnak dolgozni. Tehát mondjuk 1Ws áramból mennyi Flops-ot tud számolni. Erre csak az AMD kártyák jók, hiszen azoknak van nyers erejük, míg az nVidia kártyák inkább "okosak" ezért erre azok nem alkalmasak. És mivel az új generációs RX570, 580 nagyon sokat tud számolni viszonylag kevés áramból ezért azokat felvásárolták tömegesen a bányászok.


Mondjuk nem értem, olyan 5-6k-ból kapsz olyan stick-et ami petaflops-okat számol. Ilyen műveleteknél jobban megérik.

2017. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!