Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videókártya...

Melyik a legjobb videókártya gyártó az NVIDIA-n belül? Gondolom az ASUS a legjobb.

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó, leginkább csak a design más, de szokott az órajelük, illetve technikai adatok a háttérben is mások lehetnek, de nem múlik neked azon FPS-ed. Én is ASUS-t preferálom, de nyitott vagyok az összes felé, csak az ilyen ismeretleneket kerülöm.
2017. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.
2017. jún. 4. 19:44
 3/4 Hajnal Márton válasza:
Az Asus mindenféle kiegészítöket is ad, minőségi dobozt stb... És ezért drágábbak a kártyái mint a többi gyártónak, sztem nem éri meg
2017. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Giga szinte mindig a legolcsobb, anyaghasznalatban nagyon latszik sajnos. En MSI-t preferalom, ugyan azon az aron asus (strix)-nel jobb minosegu valmivel az msi gaming szeria.
2017. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!