Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Webkamera vásárlásnál mit nézzek főként meg a kiszemelt kamerán? Mit ajánlanátok 6000, max 7000 forint körül?

Felbontást(az ebből következő képarányt) és FPS-t néztem meg. Ezen kívül mi az ami még mérvadó egy webkameránál?

Tudni kell hogy javarészt live adásokra használnám és több olyan beszélgetős adásom is volt már ahol teljes képernyőre volt a kamera kirakva tehát így egy HD-től magasabb felbontás lenne a kedvező(1080p-be streamelek).

Mikrofon a kamerában nem elvárás mert később külön mikrofont is tervezek venni, és kétlem hogy ebben az árkategóriában olyan jó minőségű mikrofon lenne egy webkamerában amivel megelégednék.

Egy webáruházban találtam egy Canyon CNE-CWC3 webkamerát ami (5500 helyett most)4500 forint mikrofon is van benne és FHD(1920x1080).

Ezen kívül még a Media-Tech MT4040-et néztem (7000 helyett)6000 forintért ez 1600x1200-as 4:3-mas ami még nem lenne rossz. Ebben is van mikrofon.

Mindkettő 30 fps-el rögzít.

De olyan kamerákat is láttam ami 6000-8000 forintért csak 720p. Mi ez a nagy árkülönbség? Most akkor melyik kamerát válasszam, ti mit mondtok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vásárlás, webkamera

2017. jún. 21. 03:27  Privát üzenet  

A válasz
BADABUM nevű felhasználó válasza:

Még az autofocus ami jó ha van.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. jún. 21. 07:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Intel g4560 vs intel core i3 6100 ha nem számít a pár ezer forint?
Szervízbe vive mennyi idő amíg kitisztítanak egy laptopot? Árra gondolom ilyen párezer forint
Valaki segítene öszze álítani eggy gépet? 120000 forintom lenne rá azt hallotam hogy az rx 460 kiváló választás de proci, alaplap, ram, tám, gépház szinten fogalmam sincs mit érné meg
150-200. 000 forint között milyen gamer pc-t tudtok mondani?
Tudnátok egy jó gamer pc-t mutatni 150. 000 forint körül?
Olyan 120-130 ezer forint körül játékra milyen gépet érdemesebb venni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!