Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezek a laptopok...

Szerintetek ezek a laptopok között van lényeges különbség?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az árán kívűl van lényeges különbség a két laptop között? Ti melyiket választanátok, ha játszani is szeretnétek rajta? Nem nagyon értek hozzá, de nekem nagyon egyformának tűnnek...



2017. jún. 22. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Asusban erősebb a proci meg a dedikált VGA. A Lenovo sem annyira rossz játékra, de én az Asust venném. Bár a 940MX egy újabb GPU, viszont a 960M ettől függetlenül jobb nála. Az az Asus gép ennyiért jó vétel, amikor én vettem a laptopomat 2 éve, akkor ennyiért csoda ha 950M-et raktak a gépekbe, nekem 940M van és kb. 200.000 Ft-ba került kb. 2 éve.
2017. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyiket se Eri meg venni játékra gépet kell építeni sokkal olcsóbban Josz ki vagy konzol
2017. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!