Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apa vett nekünk új gépet, de...

Apa vett nekünk új gépet, de már 3 hete kint van a sufnijában. Ha mondjuk neki, hogy inkább vigye szervízbe, csak ordít. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sehogy sem boldogul vele, már a fűkasza is előkerült... Szóval félünk tesómmal, hogy már nem is fog működni az a gép, mert esetleg elrontott rajta valamit. Ha kérjük, hogy vigye be egy boltba, akkor csak hárít,azt mondja, nem fog idegennek vagyont fizetni az összeszerelésért, amikor ő trakotorokkal is elbír. Ti mit tennétek a helyünkben?

2017. jún. 23. 23:56
 1/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

Először is behívnám apámat a sufniból, mert három hét után már lenne ok aggodalomra.

Másodszor, amennyiben a kérdés valódi, elmagyaráznám neki, hogy a traktor felépítése és működése sokkal jobban eltér a számítógépekétől, mint azt ő remélni merte. Bár ha a traktorokból indul ki, akkor is sántít a szaktudása, mert ott sem kell fűkasza.

Harmadszor, ha a gép új, akkor valami garancia csak van rá, tehát nem kell fizetni a javításért.

2017. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, nem számítottam ilyenre. Én a helyedbe egy picit utánanéznék neten, hogy is kell összerakni egy gépet. Ez YouTube-on nagyon jól el van magyarázva, több videóban is. Ha rászánsz fél-1órát, akkor már nagyjából van fogalmad róla, hogy mi hova való. Ha ezzel megvagy akkor mondd meg neki, hogy szívesen segítenél neki és ha valamit rosszul csinál, akkor kijavítanád.

A másik verzió az, hogy megkéred valamelyik haverod, aki ért ehhez és akkor megpróbálod rábeszélni apudat, hogy legalább a haverod hadd nézzen rá. Már nem is tud azzal hárítani, hogy drága a szerelő.

Remélem megtudjátok oldani, mert fura lenne, ha vesz nektek egy gépet amit utána egyből tönkretesz. Mindenesetre jó tanulópénz lenne neki, hogy legközelebb bízza egy hozzáértőre.

2017. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem már rég összeszerelte és felnőttfilmeket néz rajta 3 hete, biztos függő is lett.
2017. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
trakotorokkal XD
2017. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hominida ***** válasza:
Mondd azt, hogy szeretnéd megpróbálni te összerakni, az ő felügyeletével, hogy megtanuld. Nem tudom, hogy te mennyire értesz hozzá, de az összeszerelés nem valami nehéz dolog. Nincs senki a közelben, aki segíthetne ebben egy kicsit?
2017. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Apád akkor is elbír a traktorral ha én vezetem és el akarom ütni?

Kérdezd meg tőle.


Egyébként nem egy új gépen kéne gyakorolni a számítógép összeszerelést...


Mond meg, hogy vigye szervizbe, kb. 5 ezer az összeszerelés, fizesse ki és te ledolgozod nála az 5 ezret. (Kb. 8 órát kell ledolgoznod 5 ezer forintért).

2017. jún. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit tennétek a helyünkben?"

Én keresnék valami hasznos elfoglaltságot, és nem kamu kérdések irkálásával tölteném az időm.

2017. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szép troll kérdés... kreatív


Állítólagos apád logikája szerint ha a traktorra fel tudja rakni az ekét, akkor bármihez ért. És ott van még a fűkasza aminek semmi köze a sztorihoz.


Gondolom jót röhögsz a válaszokon :)

2017. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!