Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem még fél éve egy gamer...

Vettem még fél éve egy gamer pc alapot . és most jutottam el odáig, hogy megvegyem a videókártyát! Viszont a processzoron a gyári hűtő van! Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nah első sorba a videó kártyáról szeretnék kérdezni! 1060 6gb-on gondolkodom erősen!! Néztem róla jó pár tesztet és eléggé megtetszett a kártya! 80 ezer körül láttam már hardveraprón fél éves kártyákat ennyit simán rá is szánnék!! Szerintetek jó vétel lenne ? Na meg a proci az a nagyobb gondom .. mivel ugye a gyári hűtővel raktam össze a gépet igaz így ,hogy nem nagyon játszottam csak a far crax3-al meg world of thanks dead island .. nem melegedett a procim i5 6500 .. de most mondjuk egy gta v vagy Doom mennyire terhelné le ? Nagyon túlmelegedne ezzel a hűtővel ? Esetleg tudnátok ajánlani olcsóbb és jó minőségű és olyan hűtőt ami valóban jól hűti .. nekem a név annyira nem számít mert ez az olcsó vacak ami rajtavan 1500ft és ha már ez így letudta hűteni egy 5-10 ezer Ft-os biztos eléri azt a hatást ,hogy 50-60 fok fölé ne menjen :) Előre is köszi a válaszokat!
2017. jún. 26. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Felesleges jobbat venni rá. Épp az hogy kevésbé fog melegedni, mivel a benne lévő IGP nem lesz munkára fogva
2017. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!