Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen programok kellenek ha...

Pety001 kérdése:

Milyen programok kellenek ha uj windowst telepitek?

Figyelt kérdés
vagy mi szükséges hozzá

2017. jún. 29. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván egy Windows telepítő, meg a driverek a géphez. Utána meg amit akarsz programot, azt letöltöd netről.
2017. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De föltelepitem a windows. es akkor mik a szükséges programok amiket lekell töltsek? pl: nvidia,speker...
2017. jún. 29. 10:24
 3/6 CspCsj ***** válasza:
100%

1. Az eszközkezelőben az ismeretlen és egyéb eszközök illesztőprogramjai (illetve a szabványos Microsoft video és audio programok helyett a gyártói).


2. Védelmi programok.


3. A mindennapi használathoz és munkához szükséges segédprogramok.

2017. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek mi kell, használattól függ. Most én hiába írom oda neked, hogy tedd fel az Atomot, ha te történetesen nem programozol, sosem fogod használni, mint ahogy pl én sem használom a Facebook Messengert, pedig sokan igen.
2017. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem az alapveto programok neve kell szoval ilyen hogy Nvidia,avg,realteck,..
2017. jún. 30. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
De ez a gépedtől függ... tedd fel az everest home-ot az kiírja, milyen illesztők kellennek.
2017. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!