Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Készülök venni egy új PC-t,...

Készülök venni egy új PC-t, ám egy másik, HDMI porttal rendelkező monitorra már nem lesz keret. Mit kellene vennem?

Figyelt kérdés

Adott egy videókártya: Gigabyte GTX1050 2GB GDDR5

Illetve egy monitor, amin csak D-sub bemenet van. Olvasgattam a neten, valahol azt írták hogy adapter kell, valahol azt hogy konverter, meg aktív. Tudnátok linkelni egy olyan eszközt, amellyel meg tudom jeleníteni a monitoromon normális képminőséggel a videókártya által generált képet?



2017. júl. 4. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt egy példa:

[link]


Ez egy kicsit drága, lehet sokkal olcsóbban találni, és nem tudom, hogy a 1050-hez jár-e alapból, de az én 960-amhoz kaptam a dobozában alapból egy átalakítót.

2017. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt ugye az a kérdés ez aktív átalakítós-e vagy sem, mert a hdmi, ahogy a dvi-d és a display port is csak digitális jelet ad ki, analógot nem, tehát ha nem aktív átalakítós akkor sajnos nem fog menni.

[link]

Ennél pl aktív az átalakítás, szóval ez biztos jó. Amit az első linkelt az is lehet hogy jó, csak nem én személy szerint nem tudom, hogy aktív átalakítós-e vagy sem.

2017. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mekkora különbség lesz látható? A monitorom maximális felbontása amúgy 1024x768, de LCD típusú.
2017. júl. 4. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!