Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan fejlesszek gépet?...

Hogyan fejlesszek gépet? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Augusztusban alkalmam lesz a számítógépem fejlesztésére. Processzort és videókártyát cserélek, a mostaniak elég gyengék. A keretem maximum 100k, de jó lenne minnél kevesebből kijönni, tudom, ilyeneken nem szabad spórolni. A kiszemeltem a gtx 970 és egy 3. generációs i5. Viszont nem vagyok abban biztos, hogy az alaplapom támogatja ezeket a komponenseket (főleg a processzorra gondolok). Ha támogatja, (mert csatlakozók szerint igen) akkor szükséges BIOS frissítés? Előre is köszönöm a válaszokat és várom tanácsaitokat.

2017. júl. 10. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen alaplapod van de valószínűleg kelleni fog a BIOS frissítés.
2017. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Hallod, ha nem mondod el milyen alaplapod(és minden más a jelenlegi gépedben) van, honnan a kisnyúl füle mögül kaparjuk ki, hogy neked kell-e BIOS-t frissíteni vagy nem?
2017. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi srácok, kifejtettem, pedig bele akartam rakni. Gigabyte H61M-DS2
2017. júl. 11. 17:11
 4/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

970 max használtan éri meg. De jó belle, bármilyen VGA jó bele.

Melyik i5-t szeretnéd, BIOS-ból az FD a legújabb. Azt tedd fel ha bármi más van.

2017. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bonyolult dolog a BIOS frissítés?
2017. júl. 11. 23:44
 6/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Elméletileg nem az. Elég sok gép van a hátam mögött de még én se vetemedtem rá.
2017. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!