Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire érdemes venni GTX...

Mennyire érdemes venni GTX 1050-es videokártyát + milyen márkát érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
FullHD-ben olyan medium-high grafikára képes, ami szerintem nem rossz annyira. Én azt mondom MSI, mert általában ad 3 év garit, de amelyik a legolcsóbb és jónak tűnik a hűtése.
2017. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
GIGABYTE GeForce GTX 1050 2GB GDDR5 OC ilyen kártyára gondoltam. Mit szólsz?
2017. júl. 14. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

37-38 ezer forint magasságában van a legolcsóbb.

Viszont 30-ért meg RX 460-at kapsz. Itt a kérdés, mivel játszanál, mert bizonyos címeknél 10 FPS is lehet a különbség a 1050 javára, máshol viszont ugyanott vannak, sőt, DX 12-nél az RX szokott jobban teljesíteni.

2017. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem annyira az FPS nem számit annyira, mivel legfőképp photoshoppolok és arra kellene jobban + mellette játszanák is egy kettő mai játékkal
2017. júl. 14. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem annyira az FPS nem számit"

végülis 15FPS-el is lehet játszani. Na meg mellé ajándékba agyvérzést is kapsz :D

1050 nem annyira erős max low/mediumon tudsz játszani fullhd-ba

Én asus-t vagy msi-t választanék

2017. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!