Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pentium G4400elég ezekre?

Pentium G4400elég ezekre?

Figyelt kérdés
Netezès,Office,Gimp,Photoshop Cs5,PhotoshopCs6,Arcicad 14,15,16,Artlantis Studio4,Autocad2000,jàtèkok,Wot,Ets2,Warplanes,Lol,Warships,Gta5,Minecraft,cs go

2017. júl. 17. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
g4560 inkább, 4400 elég puding 1 magos játékokhoz, mint a cs:go. lol, wot (tehát sikerült pont azokat az esport játékokat kinézni ahol számít a proci).
2017. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munkàhoz elèg?
2017. júl. 17. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:

hellyel közzel.

Az a kérdés van a gépben SSD vagy sem, mert SSD sokat segít PS stb progiknál.

2017. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várd meg inkább a Ryzen 3akat azok jobbak lesznek munkára. 27-én jönnek.
2017. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A vinyò egy règi 160as lesz. XD
2017. júl. 17. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni ettől a procitól, 2 szálashoz képest elég erős, nekem is ilyen van. A felsorolt programok közül mindet futtat, bár a játékokhoz természetesen VGA is szükséges. Más kérdés, hogy a G4560 megjelenése óta rossz ár-érték aránya volt, utóbbi viszont már nem nagyon kapható. Esetleg 20-22 ezerért találni i3-6100-at aprón, az sem rossz választás.
2017. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Netezésre tökéletes. Office programok sem okoznak neki gondot. A PS nem tudom hogyan viszonyulna hozzá meg a hasonló munka progik amiket felsoroltál. Játékoknál hellyel-közzel megállja a helyét, persze ne eressz rá AAA címet, az esélytelen :D Meg 1060-al se próbáld kombinálni, még a g4560 is bottleneck-el néha a 1060 társaságában. Lol-ra bőven elég. Gta5, hát nem tudom, egy HD felbontásban jó videókártya mellett akár maxon is mehet, FullHD-ban már kérdéses. Wot-ot is tudnád játszani jó videókártya mellett olyan HD-FullHD-ben. Az Ets2 nem kérdés. A warplane is elfutna. A minecraft is jól menne. Nekem a win10 edition szépen, laggmentesen fut de az asztali verzióban ha nem online játszok a map betöltése közben elég durva dropok is előfordulnak és ami a legfurább, hogy nem ír ki fps csökkenést, ilyen 70-100 körül marad még ha dropol akkor is :D A warships-nek is elég szerintem. Összességében, ha a munka alkalmazásokat nem veszem figyelembe és az összes többi szempontot nézem akkor elég neked ez a processzor.
2017. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvettem király!Úgy hogy ninxs vgam!
2017. aug. 21. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!