Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Zalman Z9 Neo fehér...

Egy Zalman Z9 Neo fehér gépház beépített összes ventilátorát rá tudom e csatlakoztatni-e a gigabyte ga-h270 gaming 3 alaplapra, valamint honnan tudom e hogy néhány hardvernek kell e több áram? Pl. Egy gigabyte gtx 1050 ti g1 gaming 4gb videókártyának

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel ebben a házban az 5 ventiből 4 molex csatlakozós azokat nem tudod az alaplapra dugni csak a tápra. az 1050 Ti meg alig fogyaszt. Bár procit nem írtál, de 400W-os minőségi tápegység bőven elég pl. be Quiet! Pure Power 10 400W. Nekem is ilyen házam van amúgy, megéri az árát.
2017. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felső kettő venti világít csak és ez adja az egésznek a belső világítását szóval ha te világítást azaz plusz dizájnt akarsz először azokat kösd rá a tápra. Mint említették 4 molex tápcsatlakozóval csatlakoznak amiknek 2 vége van, egy hogy is fogalmazzam, mondhatni anya molex és egy olyan vége ami bele megy ebbe az "anyába" szóval ha van molex tökmind1 milyen fajta, rá fogod tudni kötni a tápra. Van egy, a totál fehér a gép hátulsó részén, na az csatlakozik a lapra. Azt tudod egyedül szabályozni is. A többi megy egy basic RPM-en és kész, azok nem állíthatóak. Nekem is ilyen házam van és nagy, sok minden belefér és jó a hőelvezetése is szerintem. Annyira nagy, hogy akár folyadékhűtés is belefér.
2017. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!