Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy kissé régebbi számítóg...

Van egy kissé régebbi számítógépem, hogyan tudnám kicsit felturbózni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy nem mostani számítógépem és felszeretném turbózni jobb hardverekkel hogy legalább tudjon rajta futni a CS:GO.Azért nem veszek új számítógépet mivel jelenleg még nincs keretem rá csak 20-ezer forintom és ebből a pénzből szeretnék vásárolni.


Íme a mostani config:

Alaplap:GIGABYTE GA M68M-S2P

1 GB Ram(DDR2- 800 MHZ)

Processzor:AMD Sempron 140, 2.7 Ghz, 1 mag.

Videókártya:Nvidia Geforce 7025/NVIDIA nforce 630a


Tudom nagyon gáz, de nem nagyon foglalkoztam ezzel mivel nem volt rá keret, de most szert tudtam tenni 20-ezer forintra, szóval mit kéne cseréljek benne, hogy legalább eltudjon rajta menni a csgo?



2017. júl. 21. 01:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
A CS:GO inkább CPU igényes játék, szóval legalább X4 975 ami támogatott is csak azt nem nagyon kapni.965-t viszont kapni 15K-ért és még nincs bent a RAM, egy használható VGA...
2017. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy ilyen procit bele: [link]


Több RAMot: [link] (legalább +2GB kellene, de 2x2 lenne az igazi, és a mostanit eladni valakinek)


És valami erősebb VGA, pl. [link]

2017. júl. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olyat ahol ingyen szállítanak? :D Meg ha ezeket a dolgokat beleraknám amiket leírtál mennyi fps-em lenne kb cs:go-ban?
2017. júl. 21. 02:42
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem de az alalapnál az egyik ram slot az sérült, tehát csak 1 darab slot van :(
2017. júl. 21. 02:43
 5/17 anonim ***** válasza:

A 955 kb. egy G3900 szintjén van, a HD7750 egy R7 250.

https://www.youtube.com/watch?v=7A74sAJv4wU

2017. júl. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2 GB RAM kevés lesz.

Itt van 4GB-os:

[link]

2017. júl. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a válaszokat.Egyébként csak érdekességként, tud valaki valami jó használható alaplapot játékokra?

Ezt néztem ki magamnak: [link]


Csak azért mondom, mert lehet elkezdek építeni egy pc-t, vagy pedig a mostanit tuningolom fel még nem tudom. :D

De nagyon jó lenne valamit kihozni ebből a rossz gépből ami most van

2017. júl. 21. 03:12
 8/17 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha veszel inkább egy A320-as lapot és belemehet egy Ryzen 3 vagy 5, időtállóbb konfigot lehet összerakni.

[link]

LGA1151-re jelenleg nem éri meg építeni, G4560 az egyetlen normális CPU de abból is elég nagy a hiány, a piac többi szegmensét pedig a Ryzen uralja.

2017. júl. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként mellékesként, nem tud valaki olyat ahol ingyen szállítanak, és ne ilyen hardverapro.hu-ról? Mert én úgy tudnák fizetni hogy előre utalok, én emag.hu-n, meg edigital.hu-n nézelődtem alkatrészek után de képtelenség hogy találjak processzort, ramot, meg videókártyát is 20-ezerért.Mit cseréljek le leginkább hogy a csgo játszható legyen?
2017. júl. 21. 04:46
 10/17 szántóvető ***** válasza:
nincs olyan hogy leginkább.procira,ramra,vga-ra is szükséged lesz.ennyi pénzből ezek jönnek ki amiket fentebb írtak.de inkább ne költs rá mert nem lesz időtálló gép a max 4gb ram miatt.
2017. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!