Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külföldi oldalakon hol biztons...

Külföldi oldalakon hol biztonságos hardvert vásárolni?

Figyelt kérdés
Pl. Ebay, amazon, Newegg stb

2017. júl. 21. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Azon a 3-mon kívül amit felsoroltál én még hozzátenném az Aliexpress-t, bolttól függ természetesen, hogy milyen terméket kapsz, és a garancia is tőlük függ, hogy nem javítják ha hibásan kapod meg, vagy elküldöd vársz hónapokat és nem kapsz szart sem (mind én most), vagy normálisak és megjavítják, ez teljesen ember és boltfüggő.

Általában 98% fölött nem igazán szokott gond lenni, bár én is olyan értékelésű bolttól vettem, sok pozitívja van, mégis egy mindenen spóroló, idióta bolt aki azt se tudja mit küld. Ez a bolt az Eternal Team, az Aliexpresszen, azt javaslom onnan ne rendelj.


Garancia miatt nem ajánlom csak hogy külföldről rendelj, elég hosszas és költséges. Ha teheted inkább itt keress valami olcsó boltot, esetleg használtan, de garival.

2017. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!