Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tálcáról eltűnt az akkumulát...

A tálcáról eltűnt az akkumulátor töltöttségét jelző ikon. Hogy lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés

15 hónapos Acer laptop. Windows 8.1 van rajta. Még nem volt szervizben soha. De eddig is volt már néhány apróbb hülyesége, de mindig elmúltak idővel.

Néhány napja tűnt fel hogy nincs a tálcán az akksi ikonja. Újraindítás után sem került elő. Megnéztem a beállításokban, és azt írja hogy le van tiltva, és nem is lehet rajta változtatni, mert el van szürkítve az a mező.

Itt egy kép róla, ezt mutatja:

[link]

(Rá kell kattintani hogy kinagyítsa.)

Hogy történhetett ez? És mit tehetnék hogy megjavuljon?



2017. júl. 21. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb egér a tálcára / beállítások / tálcán megjelenő ikonok kiválasztása / mindig jelenjen meg az összes - BE
2017. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, de a töltöttséget nem rakja vissza akkor sem.

A képen amit belinkeltem látszik hogy le is van tiltva és nem lehet átállítani se.

2017. júl. 23. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha rámész az ikonok alapértelmezett viselkedésének visszaállítására úgy sem oldja meg a problémát?

Egyébkánt a tálcán a sarokba ha kinyitod a nyilall (rejtett ikonok megjelenítése) ott sem mutatja egyáltalán?

2017. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már ezeket is próbáltam, sehol nincs és nem is engedi visszahozni.
2017. júl. 23. 23:53
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez más gépeknél is gyakran előfordul?

Mi okozza, valami vírus?

2017. júl. 23. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Akku nélkül indítsd el aztán újra akkuval, a rögzítő füleket is használd ha visszatetted.
2017. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez működött! :)
2017. júl. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!