Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen CPU hűtőt vegyek?

Milyen CPU hűtőt vegyek?

Figyelt kérdés

Ház:-Zalman Z3 PLUS

Lap:-MSI Z270 GAMING M3

CPU:-I7 7700K

Akár komolyabb húzás esetén is megfelelően hűtsön de ne legyen bazi hangos és a legfontosabb hogy el is férjen.

Köszönöm!



2017. júl. 22. 20:43
 1/2 ocsike95 válasza:
49%
CoolerMaster Hyper T4 de szaküzletben többet tudnak mondani arról hogy elfér vagy nem.
2017. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1

Ezt, komoly tuningra..?


Zalman honlapján nézd meg mekkora táp fér bele. A kicsik hangosak, a nagyok azért nagyok hogy ne kelljen hangosnak lenniük, ha noctua D15\D14 befér akkor az messze a legjobb a léghűtők között, hasonlóak mint az olcsóbb vízhűtések(28-35k körül). Ha nem fér be akkor én vizeznék(ha a tuning fontos), arctic liquid freezer 240 általában jó áron van, és teljesítményre baromi jó(legutóbb karácsonykor néztem, 24 körül már lehetett kapni és 1-1,5 fokkal teljesített rosszabbul mint egy corsair h110(akkor 42 alatt nem volt sehol). 240-280 as radiátor felett szerintem nem éri meg, jóformán csak a helyet foglalja a hűtési teljesítményen nem változtat érdemben(hacsak nincs rákötve a teljes rendszer).

2017. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!