Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a videókár...

Mit gondoltok erről a videókártyáról?

Figyelt kérdés

Hello.

Arra vagyok kíváncsi hogy mit gondoltok a Gigabyte Gtx 750 Ti 2Gb-ról?

Ezzel a géppel milyen játékokat tudnék futtatni?

Alaplap: Msi H81M-E33

Processzor: Intel Celeron G1840

Memória: Kingston HyperX 8Gb 1600Mhz

Videókártya: Gigabyte Gtx 750 Ti 2Gb DDR5.

Na mit gondoltok?

Mivel tudnék játszani?

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM VÁLASZOTOKAT!



2017. júl. 23. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2014 ig tök jól boldogult mindennel, 2015 már gyengélkedett, 2016 ban meg már szép számmal jöttek azok a játékok amiket legfeljebb lowon tudott futtatni kényelmesen(utána meg lecseréltem az enyémet, fogalmam sincs). Illetve ezt egy 660 alapján írom, de gyakorlatilag megegyezik a 750ti al(egy paraszthajszállal erősebb, de olyan mindegy hogy 44 vagy 46 fps).
2017. júl. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel, hogy a 700as széria már rég egy bullshit... GTA V egész jól fut vele, magason is tud 40-60 között produkálni. CS:GO olyan alacsony gépigénnyel van megáldva, hogy egy IGP-n elindul. Konkrétan mi érdekel?
2017. júl. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajna a 700 as széria elég régi és a két magos kis processzorocska se segít ezen.

Játszani talán tudsz a mostani címekkel is, de mindent minimumra kell levenned hogy elfuttassa.

2017. júl. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr.Soot válasza:
Én a Gigabyte Rx460 2Gb-ott tudom helyette ajánlani mert erősebb valamenyivel és ugyan annyiba kerül vagy olcsobb.
2017. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 hol lehet venni normális áron? ...
2017. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!