Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek az alaplapnak tényleg...

Ennek az alaplapnak tényleg olyan rossz az áramellátása mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés

A gépemben van egy FX 6300 és alatta egy Asrock 980DE3/U3S3 alaplap, meg egy GTX 950-es kártya.

Szeretném fejleszteni a kártyát egy GTX 1060-ra, de nem tudom hogy az alaplap bírni fogja-e.Vagy ez a rossz áramellátás csak a processzorra vonatkozik?Mert maximum 140 Wattig támogatja a procikat.



2017. júl. 25. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy alaplap PCIE foglalatának van egy fix tápellátása, a maradékot a táp adja neki.


Szóval érdemesebb lenne megtudni, hogy milyen tápegységed van.

2017. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne privátban.


Mi az alaplapod pontos típusa? Nem az számít hogy hány Wattos, elsősorban az, hogy minőségi, megbízható táp e. A tápellátás pedig nem úgy működik, hogy ha van egy 400 Wattos tápod, és a kártya 120-at eszik, akkor az jó lesz, és még marad 280 W.

2017. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, a TÁPOD pontos típusára vagyok kíváncsi, az alaplapodat már leírtad. Kár hogy nincs szerkesztés, nem kellene spammelni a kérdésedet.
2017. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tápom egy kicsit régebbi(Codegen Sowah 400W).

De szerintem bírnia kéne.Volt már a gépben GTX 970(kölcsönkaptam 1 napig haveromtól.)

2017. júl. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!